Superleague: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι το φινάλε

2017-12-15

H Superleague γνωστοποίησε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι το τέλος της σεζόν, καθώς εκκρεμούσαν οι ημερομηνίες και οι ώρες από την 17η αγωνιστική μέχρι το φινάλε.

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 13/01/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 13/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Σάββατο 13/01/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 14/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 14/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ο.Α.Κ.Α.

Δευτέρα 15/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 20/01/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 20/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Σάββατο 20/01/2018 19:30 Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ. AEL FC ARENA

Κυριακή 21/01/2018 15:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 21/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Δευτέρα 22/01/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 27/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 27/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Σάββατο 27/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 28/01/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 28/01/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 28/01/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 03/02/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Σάββατο 03/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA

Σάββατο 03/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Κυριακή 04/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 04/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Δευτέρα 05/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 10/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 10/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Σάββατο 10/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Κυριακή 11/02/2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 11/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 11/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 11/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Δευτέρα 12/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 17/02/2018 15:00 Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 17/02/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Σάββατο 17/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Π.Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 18/02/2018 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 18/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 18/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 18/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Δευτέρα 19/02/2018 19:30 Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 24/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Σάββατο 24/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Σάββατο 24/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Κυριακή 25/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 25/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ AEL FC ARENA

Κυριακή 25/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 25/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 26/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 03/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 03/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 03/03/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 04/03/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Κυριακή 04/03/2018 17:15 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 04/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 04/03/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Δευτέρα 05/03/2018 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 10/03/2018 15:00 Α.Ε.Λ. - Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA

Σάββατο 10/03/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Σάββατο 10/03/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Κυριακή 11/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 11/03/2018 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 11/03/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΞAΝΘΗ ARENA

Κυριακή 11/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 12/03/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 17/03/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 17/03/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Σάββατο 17/03/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 18/03/2018 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 18/03/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ε.Λ. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 18/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 18/03/2018 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Δευτέρα 19/03/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 31/03/2018 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Σάββατο 31/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 31/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 01/04/2018 15:00 Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA

Κυριακή 01/04/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 01/04/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Κυριακή 01/04/2018 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Δευτέρα 02/04/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΟΚ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 AEL FC ARENA

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ε.Κ. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 06/05/2018 19:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Η 26χρονη, απόφοιτος οικονομικού Πανεπιστημίου στην Κωνσταντινούπολη, Σου Αϊχάν, αποφάσισε ότι είναι αρκετά έξυπνη και επίσης αρκετά διαβασμένη, ώστε να διεκδικήσει χρήματα στην τουρκική έκδοση του παιχνιδιού «Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος;»

Το αυτοκίνητό μας είναι γεμάτο κάμερες, αισθητήρες και ραντάρ. Δεν μπορούμε να τα δούμε, αλλά είναι πάντα ενεργά όποτε οδηγούμε. Παρόλο που αυτά τα βοηθήματα δεν μας εμποδίζουν να δώσουμε ιδιαίτερη προσοχή στο δρόμο, προσφέρουν σημαντική ασφάλεια και άνεση στις ημερήσιες μετακινήσεις μας.

Οι Έλληνες διεθνείς επικράτησαν της Σερβίας με 9-8 και προκρίθηκαν στον κυριακάτικο τελικό του Παγκοσμίου πρωταθλήματος πόλο που γίνεται στο Σομπατέλι, ανεβάζοντας την αγωνία και στέλνοντας στο κόκκινο τις ελπίδες για νίκη.

Είναι γνωστό ότι η Αθήνα έχει το δικό της μικροκλίμα. Όντας ερωτευμένη με το τσιμέντο, κάθε καλοκαίρι βράζει από τη ζέστη και τον σκληρό ήλιο, ενώ το βράδυ αντανακλά τη θέρμη στις γυμνές από πράσινο ταράτσες και τους δρόμους.

Τη δυνατότητα να επισκεφθούν 27 φάρους στην ελληνική επικράτεια θα έχουν οι πολίτες την Κυριακή 19 Αυγούστου, με την ευκαιρία του εορτασμού της παγκόσμιας ημέρας φάρων.

Ολοι έχουμε με κάποιο τρόπο στο μυαλό μας στα Εξάρχεια. Είτε τα ζήσαμε στις μυθικές τους εποχές, είτε όχι, είτε βγάλαμε όλη τη φοιτητική μας ζωή σε κάποιο από τα café του, είτε ζήσαμε οι ίδιοι ή φίλοι μας σε κάποιον από τους δρόμους τους.

«Καλησπέρα Αθήνα». Με τις λέξεις αυτές ξεκίνησε το βράδυ της Δευτέρας ο Klaus Meine τη μεγάλη συναυλία των Scorpions στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο με την Κρατική Ορχήστρα Αθηνών (KOA).

Ο Οργανισμός Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας δήμου Αθηναίων παρουσιάζει, στο πλαίσιο της διοργάνωσης «Αθήνα 2018, Παγκόσμια Πρωτεύουσα Βιβλίου», της οποίας μέγας δωρητής είναι το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος, τις εικαστικές εκθέσεις «Οι Έλληνες καλλιτέχνες και το Βιβλίο», 1910-1967 και Το βιβλίο ως έργο τέχνης - artist's books από τα χρόνια του ΄60,...