Οι αθλητικές μεταδόσεις 26-29/10

2017-10-26

Δείτε το αναλυτικό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από σήμερα Πέμπτη 26/10 μέχρι και την Κυριακή 29/10

Πέμπτη 26/10

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Αστέρας Τρίπολης - Κισσαμικός
Κύπελλο Ελλάδος
15:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τρίκαλα - Ατρόμητος
Κύπελλο Ελλάδος
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία
17:15 COSMOTE SPORT 3 HD
ΟΦΗ - Πλατανιάς
Κύπελλο Ελλάδος
18:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη
19:00 Action 24
Σίλκεμποργκ - Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ
Κύπελλο Ελλάδος
20:00 Novasports 3HD
Ερυθρός Αστέρας - Μακάμπι Τελ Αβίβ
Turkish Airlines EuroLeague
20:00 Novasports 2HD
Ζάλγκιρις - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague
21:15 Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Χίμκι
Turkish Airlines EuroLeague
21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μιλάνο - Τσιβιτανόβα
SuperLega
22:00 Novasports 2HD
Αρμάνι Μιλάνο - Μπαρτσελόνα
Turkish Airlines EuroLeague
22:30 ΕΡΤ2
Φουενλαμπράδα - Ρεάλ Μαδρίτης
Κύπελλο Ισπανίας
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς - Μπόστον Σέλτικς
NBA
03:25 FOX Sports
Ravens - Dolphins
NFL
03:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
1ες ελεύθερες δοκιμές
04:50 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
1ες ελεύθερες δοκιμές
05:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
1ες ελεύθερες δοκιμές

Παρασκευή 27/10

08:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
2ες ελεύθερες δοκιμές
09:00 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
2ες ελεύθερες δοκιμές
10:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
2ες ελεύθερες δοκιμές
14:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη, προημιτελικά
16:00 ΕΡΤ2
Εθνικός - Παλαιό Φάληρο
Α1 ανδρών
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία, προημιτελικά
17:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
1ες ελεύθερες δοκιμές
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2
19:45 Novasports 3HD
Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Turkish Airlines EuroLeague
21:00 Novasports 4HD
Μπάμπεργκ - Μπασκόνια
Turkish Airlines EuroLeague
21:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπενφίκα - Φεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom
21:30 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε
Turkish Airlines EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga
21:45 Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Νις
Ligue 1
21:45 Novasports 1HD
Λιντς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship
21:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
2ες ελεύθερες δοκιμές
22:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Σύντομο πρόγραμμα γυναικών
22:00 Novasports 5HD
Βαλένθια - Ουνικάχα
Turkish Airlines EuroLeague
23:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρίο Άβε - Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
00:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Σύντομος χορός
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
NBA
03:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
3ες ελεύθερες δοκιμές
04:50 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
3ες ελεύθερες δοκιμές
05:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

Σάββατο 28/10

07:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
Κατατακτήριες δοκιμές
08:00 Eurosport 2
Tour of Hainan
1ο ετάπ
08:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Motegi, Japan
08:25 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
4ες ελεύθερες δοκιμές
09:05 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
Κατατακτήριες δοκιμές
10:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
Κατατακτήριες δοκιμές
10:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria
13:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές - Βαλένθια
La Liga
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντάρμσταντ - Χόλσταϊν Κίελ
Bundesliga 2
14:15 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Μικρός τελικός
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τότεναμ
Premier League
15:00 Novasports 2HD
ΑΕΛ - Λεβαδειακός
Super League Σουρωτή
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη, ημιτελικά
15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία, ημιτελικά
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Κολονία
Bundesliga
16:30 ΕΡΤ1
Ρέθυμνο - Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1
Κύμη - ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1
Κόροιβος - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League
16:30 ΕΡΤ1
Κολοσσός - ΑΕΚ
Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χέρτα - Αμβούργο
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ανόβερο - Ντόρτμουντ
Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2
Εθνικός - Παναχαϊκή
Volley League
17:00 Novasports 4HD
Κάρντιφ - Μίλγουολ
Championship
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ - Χάντερσφιλντ
Premier League
17:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Τελικός
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη - Λεγκανές
La Liga
17:15 Novasports 2HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα
Super League Σουρωτή
17:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
3ες ελεύθερες δοκιμές
18:00 Novasports 3HD
Μπορντό - Μονακό
Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μίλαν - Γιουβέντους
Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ - Τσέλσι
Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ
La Liga
19:30 Novasports 4HD
Χαλ - Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship
19:30 Novasports 2HD
Ρόντα - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 Novasports 1HD
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου - Λειψία
Bundesliga
20:00 FOX Sports
Buffalo Sabres - San Jose Sharks
NHL
20:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
20:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
Κατατακτήριες δοκιμές
21:00 Novasports 3HD
Μονπελιέ - Ρεν
Ligue 1
21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα
La Liga
21:45 Novasports 2HD
Βίλεμ - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα - Μπολόνια
Serie A
22:15 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Ελεύθερος χορός
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μποαβίστα - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA

Κυριακή 29/10


05:45 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto3: GP Μαλαισίας
Αγώνας
06:45 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Motegi, Japan
07:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
Αγώνας
08:00 Eurosport 2
Tour of Hainan
2ο ετάπ
08:30 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
Αγώνας
09:45 Eurosport 2
International Championship
Daqing, China
10:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria
11:00 Novasports 2HD
Διεθνής Μαραθώνιος Φρανκφούρτης
11:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC: Ράλι Βρετανίας
SS18 Brenig 1
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Πέζαρο - Κρεμόνα
Serie A
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga
13:30 Eurosport 2
International Championship
Daqing, China
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαρτσελόνα - Μούρθια
Liga Endesa
13:30 Novasports 1HD
Φιτέσε - Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενεβέντο - Λάτσιο
Serie A
13:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria
14:00 Novasports 3HD
Μπέρμιγχαμ - Άστον Βίλα
Championship
14:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Βρετανίας
SS21 Brenig 2 Power Stage
14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντούισμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga 2
15:00 Novasports 2HD
Ξάνθη - Ατρόμητος
Super League Σουρωτή
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη, τελικός
15:30 FOX Sports
Browns - Vikings
NFL
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον - Σαουθάμπτον
Premier League
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κροτόνε - Φιορεντίνα
Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία, τελικός
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Νάπολι - Σασουόλο
Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γαλατάσαραϊ - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ - Άουγκσμπουργκ
Bundesliga
17:00 ΕΡΤ1
Άρης - Ολυμπιακός
Stoiximan.gr Basket League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα - Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga
17:15 Novasports 3HD
Λαμία - Πλατανιάς
Super League Σουρωτή
17:15 Novasports 2HD
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή
18:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπολόνια - Βενέτσια
Serie A
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ - Έβερτον
Premier League
18:15 Eurosport 1
Porsche Supercup
Mexico City, Mexico
19:00 ΕΡΤ3
Ελλάδα - Τουρκία
Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος
19:00 Action 24
Άαλμποργκ - Οντένσε
Πρωτάθλημα Δανίας
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη - Φράιμπουργκ
Bundesliga
19:15 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Βαλένθια - Γκραν Κανάρια
Liga Endesa
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ - Λεβάντε
La Liga
19:30 Novasports 1HD
Πανιώνιος - ΑΕΚ
Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μόντσα - Καλάμπρια
SuperLega
21:00 ΕΡΤ2
Formula 1: GP Μεξικού
Αγώνας
21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Martinsville First Data 500
21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
Αγώνας
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα - Θέλτα
La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Τορίνο - Κάλιαρι
Serie A
22:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Γκαλά
22:00 Novasports 2HD
Λιλ - Μαρσέιγ
Ligue 1
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ιντιάνα Πέισερς - Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA
01:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς - Νιου Γιορκ Νικς
NBA

Να σας συστήσουμε τη Βαλκυρία, μία γατούλα δύο μηνών, ράτσας Maine Coon, που κάνει τις τελευταίες ώρες τον γύρο του διαδικτύου, αφότου η «μαμά» της, Tatiana Rastorgueva, πόσταρε μερικές φωτογραφίες της στο Instagram.